Katalog 2018/19

Objednejte si náš nový katalog ZDE !

Oskola u Vás!

Výběr produktů na míru!

Rádi přijdeme představit naše produkty přímo k Vám do školy, školky či jiné organizace, a poradíme Vám s jejich výběrem.

V připadě zájmu nás kontaktujte vyplněním krátkého formuláře.

VŠE O NÁKUPU
Možnosti dopravy
DPD – Classic 105 Kč
Česká pošta - Balík do ruky 128 Kč
Česká pošta - Balík na poštu 108 Kč
Zásilkovna 49 Kč

Osobní vyzvednutí – provozovna Brno

zdarma
Při nákupu nad 2000 Kč doprava zdarma.

Obrázkové kartičky pro vás vyrábí lidé se zdravotním postižením. Při nákupu nad 2000 Kč máte navíc dopravu zdarma u přepravní služby DPD a Zásilkovna!

Možnosti platby

Dobírka Česká pošta (+ 50 Kč)

Zaplatíte daný poplatek při přebírání balíku. U České pošty dobírka činí 50 Kč.

Dobírka Zásilkovna, DPD (+ 25 Kč)

Zaplatíte daný poplatek při přebírání balíku. U ostatních nabízených dopravců (kromě České pošty) dobírka činí 50 Kč.

Platba platební kartou online

Při zvolení tohoto způsobu placení budete automaticky přesměrováni na platební bránu GoPay (bezpečná zóna), kde se platba kartou provede tak, že vypíšete údaje z karty.

Online bankovní převody

Při tomto způsobu placení budete automaticky přesměrováni na platební bránu GoPay (bezpečná zóna), kde zvolíte vaši banku, kliknete na internetové bankovnictví a dále pokračujete dle vaší banky.

Faktura se splatností

(pouze školy a organizace)

GoPay - internetový platební systém

Realizace platby za zboží přes platební portál GoPay. Při vytváření objednávky a zvolení způsobu platby prostřednictvím této služby jste automaticky přesměrovaní do platební brány (bezpečná zóna), kde provedete platbu.

Možnost osobního odběru - provozovna Brno

Kromě zmíněných dopravců nabízíme také možnost osobního vyzvednutí objednávky na adrese provozovny Jana Babáka 2733/11, Brno 612 00.

Až bude objednávka pro vás připravená, dáme vám vědět prostřednictvím e-mailu a SMS. Objednávku si poté můžete vyzvednout v provozní době našeho skladu (pondělí - pátek 8:00 - 14:00) nebo v jiný čas po domluvě.

Při výběru osobního vyzvednutí je nutná platba předem.

Upozorňujeme, že se nejedná o prodejnu a že je možný pouze osobní odběr zboží objednaného přes e-shop.