Lidická 40

naše cena 139 Kč

Úvod » Aktivní a strukturované učení

Aktivní a strukturované učení

Cvičení z aktivního a strukturovaného učení lze využít mnoha způsoby a stejně tak se soustřeďují na rozvoj mnoha funkcí. Pomocí těchto kartiček si děti získávají základní povědomí o okolním světě a pomáhají jim v orientaci v různých sociálních situacích i v orientaci ve vlastním těle. Jsou zde také kartičky, zaměřující se na rozvoj zrakových funkcí, diferenciaci, analýzu a syntézu, rozeznávání barev, kartičky na rozvoj vnímání tvaru a prostoru, myšlení nebo paměti. Tato cvičení jsou určena různým věkovým kategoriím, od předškoláků až po školáky, kdy náročnost odpovídá příslušnému věku. Předpokladem zvládnutí jedné dovednosti, je pak zvládnutí dovednosti předchozí, kdy celý proces napomáhá zdárnému rozvoji dítěte ať už po stránce sociální, vědomostní, nebo po stránce inteligenční. Všechna cvičení připravují dítě na zařazení do povinné školní docházky. Díky tomu, že je tato sada utvořena pomocí suchých zipů, rozvíjí současně s primární funkcí, také motoriku, koordinaci a senzomotoriku.

běžná cena 349 Kč

naše cena 244 Kč