Katalog 2018/19

Objednejte si náš nový katalog zde!

Oskola u vás!

Nabízíme prezentaci našich výrobků a produktů i u vás ve škole, školce nebo organizaci. Rádi za vámi přijedeme a představíme vám naše produkty a poradíme s výběrem z naší široké nabídky. V připadě zájmu nás kontaktujte vyplněním krátkeho formuláře.

Úvod » Angličtina » Anglické kartičky s písmeny

Angličtina / Anglické kartičky s písmeny

Principem anglických kartiček s písmeny je sluchová analýza a syntéza, která pomáhá dětem pochopit, že každé slovo se skládá ze slabik a ty jsou dále složeny z hlásek. Pomocí těchto cvičení se dítě také učí jednotlivá písmena abecedy. Díky obrázkům, o které jsou kartičky s písmeny doplněny, si děti snadněji osvojí a utvoří si lepší představu o daném pojmu.