Úvod » Český jazyk

Český jazyk

Rozvoj jazykových schopností, tedy i českého jazyka by měla být přirozená součást procvičování při rozvoji našeho dítěte. V českém jazyce totiž nejde pouze o rozvoj gramatiky, ale také o rozvoj již zmíněných jazykových schopností, mezi což patří např. osvojování si slovní zásoby a její adekvátní užívání v plynulém projevu, chápání významu slov a vět nebo porozumění řečenému i psanému. Osvojování si gramatiky českého jazyka je pochopitelně také nedílnou součástí jazykových schopností. Děti si osvojují náš jazyk od těch nejjednodušších elementů, až po ty složitější. Je důležité, aby si uvědomily, že každé slovo se skládá ze slabik a každá slabika pak z hlásek, také že máme samohlásky a souhlásky, které mohou být krátké nebo dlouhé. To jsou ale ty nejzákladnější vědomosti, které si děti osvojují brzy. Nicméně naše kartičky myslí také na školáky, najdete zde tedy i pomůcky na procvičování vzorů podstatných jmen, předložek, slovních druhů a mnoho dalšího. Naše cvičení jsou určena různým věkovým kategoriím, podle toho pak hravou formou rozvíjí potřebnou složku.

běžná cena 249 Kč

běžná cena 249 Kč