Lidická 40

naše cena 179 Kč

Úvod » GeoBoards - novinka

GeoBoards - novinka

V této kategorii naleznete dřevěné desky s kolíčky zvané GeoBoards. Na desky se natahují gumičky a vytváří se úsečky, trojúhelníky, čtyřúhelníky nebo jiné tvary. Úkoly však nejsou pouze o geometrii. S našimi úkoly děti procvičují logické souvislosti a různé znalosti, počítají příklady, učí se písmenka, procvičují čtení, hodiny a nebo třeba poznávají zlomky a vlajky států.

Na kartách jsou obrázky, slova, logické dvojice, trojice, čtveřice. Děti podle nich spojují objekty barevnými gumičkami, cvičí své logické myšlení, prostorovou orientaci a také trénují jemnou motoriku. Učení se s GeoBoards je velkou zábavou.

Desku GeoTrio se 16-ti úkoly jsme začali prodávat v září 2015 a za uplynulý školní rok se setkala s kladnými ohlasy rodičů, pedagogů a samozřejmě dětí, které úkoly GeoTrio velmi bavily. Proto jsme nabídku rozšířili o další úkoly a o další dvě desky (GeoDuo a GeoQuadro).

běžná cena 537 Kč

naše cena 479 Kč