Katalog 2018/19

Objednejte si náš nový katalog zde!

Oskola u vás!

Nabízíme prezentaci našich výrobků a produktů i u vás ve škole, školce nebo organizaci. Rádi za vámi přijedeme a představíme vám naše produkty a poradíme s výběrem z naší široké nabídky. V připadě zájmu nás kontaktujte vyplněním krátkeho formuláře.

Úvod » GeoBoards » Úkoly GeoDuo

GeoBoards / Úkoly GeoDuo

Všechny karty GeoDuo obsahují 10 objektů (na každé straně 5 objektů), které děti mají za úkol logickou úvahou spojit do dvojic. Spojují je pomocí natahování gumiček na kolíčky desek GeoDuo. Pro celkový rozvoj dětí jsou karty koncipovány do několika oblastí od barev a tvarů pro mladší děti po čtení a násobení pro starší děti.

Úkoly GeoDuo jsou vhodné pro děti od tří let.

novinka