Úvod » Hry a skládačky » Pexeso

Hry a skládačky / Pexeso

Hra pexeso je nám všem dobře známá, ovšem naše pexesa nejsou jen tak ledajaká. Protože kromě trénování paměti, což je asi primární účel pexes, slouží ta naše současně k procvičení dalších dílčích složek. Jednak zde najdete taková pexesa, která slouží pro trénování matematických operací a představivosti, dále pexesa, která se zaměřují na zrakové vnímání a diferenciaci, nebo pexesa, která se soustředí na nácvik písmen, což se uplatňuje při nácviku čtení a hláskové analýzy a syntézy. Krom toho zde také nechybí klasická pexesa různých velikostí s velmi líbivými obrázky.