Katalog 2018/19

Objednejte si náš nový katalog ZDE !

Oskola u Vás!

Výběr produktů na míru!

Rádi přijdeme představit naše produkty přímo k Vám do školy, školky či jiné organizace, a poradíme Vám s jejich výběrem.

V připadě zájmu nás kontaktujte vyplněním krátkého formuláře.

do 1-3 dnů

do 1-3 dnů

Úvod » Knihy a stíratelné sešity

Knihy a stíratelné sešity

Tato kategorie rozvíjí celou řadu funkcí, kdy společným faktorem všech stíratelných sešitů je jejich podíl na rozvoji jemné motoriky, grafomotoriky, psaní, orientace zleva doprava, tedy rozvoj všech předpokladů nezbytných pro zvládnutí psaní. Dalším předpokladem pro úspěšné zvládnutí této dovednosti je i dobrá úroveň zrakového vnímání, na což se naše sešity také zaměřují a to v podobě rozvoje vnímání barev a tvarů, zrakové diferenciace, analýzy a syntézy nebo vnímání figury a pozadí. Naše stíratelné sešity se dále zaměřují na budování předmatematických představ, jako je vnímání více méně, představa o tom, co je číslo apod. Sešity jsou určeny předškolákům i školákům pro rozvoj všech zmíněných funkcí a jsou důležité pro zvládnutí školních požadavků.