Katalog 2018/19

Objednejte si náš nový katalog zde!

Oskola u vás!

Nabízíme prezentaci našich výrobků a produktů i u vás ve škole, školce nebo organizaci. Rádi za vámi přijedeme a představíme vám naše produkty a poradíme s výběrem z naší široké nabídky. V připadě zájmu nás kontaktujte vyplněním krátkého formuláře.

Úvod » Knihy a stíratelné sešity » Stíratelné pracovní sešity

Knihy a stíratelné sešity / Stíratelné pracovní sešity

Stíratelné pracovní sešity slouží především pro procvičování funkcí jako je psaní, gragomotorika, jemné motorika nebo příprava na budoucí čtení. Krom toho tato cvičení vedou dítě k samostatnosti a nemalým způsobem rozvíjí myšlení, vnímání a logické uvažování. Sešity lze využít pro předškolní děti pro přípravu na nácvik budoucího psaní, ale také pro děti, které již základní školu navštěvují, kdy sešity slouží k procvičování nově nabytých funkcí.