Úvod » Komunikace, režimy, schémata » Režimy s magnetem

Komunikace, režimy, schémata / Režimy s magnetem

Jak už název vypovídá, tak režimy s magnetem se využívají především pro organizaci dne u dětí, které jasnou organizaci vyžadují nebo mají problémy s orientací v jejich životním prostředí. Díky těmto sadám se dítě cítí jistější, ví dopředu, co ho čeká, co nemine a na co je potřeba se připravit. Současně užívání těchto režimů podporuje orientaci v sociálním prostředí a nemalou měrou rozvíjí komunikaci. Rozvoj komunikace pak jde ruku v ruce s rozvojem myšlení. Čím se tato sada liší od sady předešlé, je zejména její větší využití ve školách, kdy se díky magnetickému ukotvení využívá zejména na magnetických tabulích.

běžná cena 649 Kč