Katalog 2018/19

Objednejte si náš nový katalog zde!

Oskola u vás!

Nabízíme prezentaci našich výrobků a produktů i u vás ve škole, školce nebo organizaci. Rádi za vámi přijedeme a představíme vám naše produkty a poradíme s výběrem z naší široké nabídky. V připadě zájmu nás kontaktujte vyplněním krátkého formuláře.

Úvod » Modelování z plastelíny

Modelování z plastelíny

Modelování z plastelíny má mnoho využití. Je patrné, že mezi hlavní funkci, na kterou se soustřeďuje, je rozvoj hmatu, jemné motoriky, koordinace oka a ruky a také rozvoj zrakového vnímání. Současně s těmito dovednostmi dochází k rozvoji dalších funkcí, na které se sada přímo zaměřuje. To je pak např. rozvoj matematických dovedností, tedy i myšlení, paměti, prostorové představivost a logického uvažování, dále rozvoj slovní zásoby, hláskové analýzy a syntézy, nebo je zde také sada na nácvik vnímání času.