Katalog 2018/19

Objednejte si náš nový katalog zde!

Oskola u vás!

Nabízíme prezentaci našich výrobků a produktů i u vás ve škole, školce nebo organizaci. Rádi za vámi přijedeme a představíme vám naše produkty a poradíme s výběrem z naší široké nabídky. V připadě zájmu nás kontaktujte vyplněním krátkeho formuláře.

Úvod » Předškoláci » Kartičky s kolíčky

Předškoláci / Kartičky s kolíčky

Tato sada patří mezi velmi oblíbené a to právě proto, že se zaměřuje na rozvoj více dovedností zároveň. Najdete zde cvičení zaměřená na rozvoj různých funkcí, kdy jedna je vždy primární, ale současně rozvíjí nějakou z dílčích složek. Jsou zde sady určené primárně pro rozvoj zrakového vnímání v podobě zrakové diferenciace, zrakového rozlišování barev a tvarů nebo rozvoj smyslu pro detail. Současně tato cvičení rozvíjí motoriku a koordinaci oka a ruky, což je významné pro budoucí školní docházku. Tato cvičení také dítě podněcují k přemýšlení a logickému uvažování, což má nezanedbatelný vliv na rozumové schopnosti jedince.