Katalog 2018/19

Objednejte si náš nový katalog ZDE !

Oskola u Vás!

Výběr produktů na míru!

Rádi přijdeme představit naše produkty přímo k Vám do školy, školky či jiné organizace, a poradíme Vám s jejich výběrem.

V připadě zájmu nás kontaktujte vyplněním krátkého formuláře.

Úvod » Předškoláci » Základní počty

Předškoláci / Základní počty

Co se týče základních počtů, tak v této sadě naleznete kartičky, které jsou vhodné jak pro školáky, tak také pro předškoláky. Samozřejmě není dobré předškoláky trápit zbytečným počítáním, které na ně čeká až ve škole. Co bychom ale neměli opomenout, je zejména procvičování pojmů jako více, méně nebo stejně. Dále bychom rozhodně neměli zapomenout na budování představ o čísle, aby děti chápaly obsah tohoto pojmu. Zajisté tím předejdeme mnohým budoucím peripetiím, ale především podpoříme myšlení a matematické představy dítěte. Jeho přechod do povinného vzdělávání bude o to snazší. V této kategorii naleznete také práci s kolíčky. Jedná se o procvičování základních počtů, které se ovšem neomezují jen na rozvoj myšlení a představivosti, ale současně toto cvičení rozvíjí motoriku a senzomotoriku. Stejně tak nesmíme opomenout naši novinku, kde si děti pomocí plastelíny budují představu o čísle, krom toho sada opět rozvíjí motoriku, senzomotorku, hmat a také zrakové vnímání. Pokud procvičujeme a děti při práci spojují více smyslů dohromady, snadněji si danou problematiku osvojí a zapamatují.

běžná cena 99 Kč

novinka