Lidická 40

naše cena 136 Kč
naše cena 236 Kč

Vítejte v e-shopu Obrázková škola

Obrázková škola, kartičky Vašim dětem - to jsou tisknuté laminované kartičky a laminované materiály s obrázky, které slouží nejen dětem se speciálními vzdělavacími potřebami. V nabídce je více než 400 výukových pomůcek vhodných pro děti od dvou zhruba do desíti let.

Naše kartičky jsou na trhu od roku 2011, setkávají se s kladnými ohlasy rodičů, pedagogů, logopedů a dalších. Na celém výrobním procesu se podílí zaměstnanci se zdravotním postižením v chráněné pracovní dílně.