Úvod » GeoBoards

GeoBoards

V této kategorii naleznete dřevěné desky s kolíčky zvané GeoBoards. Na desky se natahují gumičky a vytváří se úsečky, trojúhelníky, čtyřúhelníky nebo jiné tvary. Úkoly však nejsou pouze o geometrii. S našimi úkoly děti procvičují logické souvislosti a různé znalosti, počítají příklady, učí se písmenka, procvičují čtení, hodiny a nebo třeba poznávají zlomky a vlajky států.

Na kartách jsou obrázky, slova, logické dvojice, trojice, čtveřice. Děti podle nich spojují objekty barevnými gumičkami, cvičí své logické myšlení, prostorovou orientaci a také trénují jemnou motoriku. Učení se s GeoBoards je velkou zábavou.