Halloween | Obrázková škola - Internetový obchod Oskola
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Halloween

!Máme pro Vás úplnou novinku! - Halloweenské balíčky

Halloween - den, kdy ožívá neživé. Den plný čarodějnic, zombie, pavouků, černých koček a hlavně vydlabaných dýní. Pojďme společně oslavit tento svátek s našími novými produkty s Halloweenskou tématikou. Máme pro vás přichystané celkem dvě verze balíčku - každý pro jinou věkovou kategorii.

První balíček je pro děti ve věku od 3-6 let a rozvíjí dítě předškolního věku v různých oblastech vzdělávání. Rozvíjí fantazii, představivost o číslech nebo třeba grafomotoriku.

Druhý balíček je už pro starší děti ve věku 6-9 let a vzdělává v tématickém okruhu
svátku Halloween v anglickém jazyce. Zároveň rozvíjí logiku nebo výtvarnou tvůrčí činnost.

V každém balíčku také naleznete bonus.

Brno - Královo Pole

612 00 Česká republika

IČ: 02683059, DIČ: 02683059

Objednávky, e-shop, produkty:

Více na kontakt.oskola.cz

Máte dotaz? Potřebujete poradit?

Napište nám na uvedený e-mail a rádi Vám poradíme s nákupem, objednávkou i výběrem produktů. Pokud se s námi chcete spojit telefonicky, uveďte do e-mailu svůj telefon a my Vám rádi zavoláme.