Katalog 2018/19

Objednejte si náš nový katalog ZDE !

Oskola u Vás!

Výběr produktů na míru!

Rádi přijdeme představit naše produkty přímo k Vám do školy, školky či jiné organizace, a poradíme Vám s jejich výběrem.

V připadě zájmu nás kontaktujte vyplněním krátkého formuláře.

Úvod » Halloween

!Máme pro Vás úplnou novinku! - Halloweenské balíčky

Halloween - den, kdy ožívá neživé. Den plný čarodějnic, zombie, pavouků, černých koček a hlavně vydlabaných dýní. Pojďme společně oslavit tento svátek s našími novými produkty s Halloweenskou tématikou. Máme pro vás přichystané celkem dvě verze balíčku - každý pro jinou věkovou kategorii.

První balíček je pro děti ve věku od 3-6 let a rozvíjí dítě předškolního věku v různých oblastech vzdělávání. Rozvíjí fantazii, představivost o číslech nebo třeba grafomotoriku.

Druhý balíček je už pro starší děti ve věku 6-9 let a vzdělává v tématickém okruhu
svátku Halloween v anglickém jazyce. Zároveň rozvíjí logiku nebo výtvarnou tvůrčí činnost.

V každém balíčku také naleznete bonus.