Katalog 2018/19

Objednejte si náš nový katalog ZDE !

Oskola u Vás!

Výběr produktů na míru!

Rádi přijdeme představit naše produkty přímo k Vám do školy, školky či jiné organizace, a poradíme Vám s jejich výběrem.

V připadě zájmu nás kontaktujte vyplněním krátkého formuláře.

Úvod » Hry a skládačky

Hry a skládačky

Hra je obecně nejvyužívanější a také nejefektivnější prostředek k tomu, abychom děti něco neučili. Hry jsou dětmi obecně velmi oblíbené, a pokud se do nich zapojí i dospělý, což je v případě našich her téměř žádoucí, bude práce o to zajímavější a pro dítě zábavnější. V naší kategorii je široká škála her. Najdeme zde takové, které slouží pro rozvoj paměti, prostorového vnímání, vytváření si nových pojmů nebo procvičování si matematických operací a usuzování. Najdete zde také hry pro nejmenší, které slouží především k procvičování zrakového vnímání a paměti. Ovšem kartičky lze opět využít mnoha způsoby, záleží pouze na Vaší fantazii.