Katalog 2018/19

Objednejte si náš nový katalog ZDE !

Oskola u Vás!

Výběr produktů na míru!

Rádi přijdeme představit naše produkty přímo k Vám do školy, školky či jiné organizace, a poradíme Vám s jejich výběrem.

V připadě zájmu nás kontaktujte vyplněním krátkého formuláře.

Vítejte v e-shopu Obrázková škola

Obrázková škola, výukové kartičky pro Vaše děti

Nabízeme především tisknuté laminované kartičky a laminované materiály s obrázky, které slouží nejen dětem se speciálními vzdělavacími potřebami. V nabídce je více než 400 výukových pomůcek vhodných pro děti od dvou zhruba do desíti let. Naše kartičky jsou na trhu od roku 2011, setkávají se s kladnými ohlasy rodičů, pedagogů, logopedů a dalších. Průběžně pracujeme na dalších produktech, máte-li zájem o specifickou pomůcku, napište nám.

Naše firma působí na chráněném trhu práce

a na celém výrobním procesu se podílí zaměstnanci se zdravotním postižením.

POSKYTUJEME NÁHRADNÍ PLNĚNÍ