Úvod » Startovací sada - předloha GeoTrio

Cena s DPH (10 %):
125 Kč

Informace o produktu

Na každé kartičce je 12 objektů a deska GeoTrio má 12 dřevěných kolíčků. Úkolem je najít postupně 4 trojice, příslušné kolíčky spojit gumičkami a vzniknou nám tak 4 trojúhelníky. Zakoupíte jednu desku a k ní můžete mít až 25 různých úkolů, u kterých se zabaví nejen děti. Tato sada obsahuje různé kartičky s různými typy a tématy úkolů z ostatních sad GeoTrio. Sada se hodí jako startovací, protože si můžete úkoly vyzkoušet a poté nakoupit takové, které děti budou bavit a nebo které potřebují procvičovat.

Deska není součástí.

Mám dotaz k tomuto produktu

Manuál a metodika

pdf MANUÁL A METODIKA