Katalog 2018/19

Objednejte si náš nový katalog ZDE !

Oskola u Vás!

Výběr produktů na míru!

Rádi přijdeme představit naše produkty přímo k Vám do školy, školky či jiné organizace, a poradíme Vám s jejich výběrem.

V připadě zájmu nás kontaktujte vyplněním krátkého formuláře.

Úvod » Stíratelné sešity

Stíratelné sešity

Stíratelné pracovní sešity slouží především pro procvičování funkcí jako je psaní, gragomotorika, jemné motorika nebo příprava na budoucí čtení. Krom toho tato cvičení vedou dítě k samostatnosti a nemalým způsobem rozvíjí myšlení, vnímání a logické uvažování. Sešity lze využít pro předškolní děti pro přípravu na nácvik budoucího psaní, ale také pro děti, které již základní školu navštěvují, kdy sešity slouží k procvičování nově nabytých funkcí.